top of page
ПРО КОМПАНІЮ

      JLR Motors - це  команда професіоналів, яка пропонує Вам комплекс послуг з діагностики , ремонту, технічного обслуговування та продажу запчастин для автомобілів Land Rover, Range Rover та Jaguar.

  Весь комплекс послуг нашого автосервісу спрямований на підтримання відмінного технічного стану автомобілів наших клієнтів. від обставин. Наша команда фахівців завжди дасть правильні рекомендації та допоможе у вирішенні складних завдань пов'язаних з ремонтом автомобілів Land Rover, Range Rover та Jaguar.

  Уже більше 10 років ми займаємося ремонтом та продажем запчастин на автомобілі групи Land Rover Ja. Завдяки нашому багаторічному досвіду в ремонті автомобілів і технічному обслуговуванню Land Rover Jaguar, ми можемо швидко провести діагностику, виявити несправність і провести якісний ремонт. Ми змогли підібрати для вас найоптимальніші пропозиції по. Наша команда може запропонувати Вам найякісніші та перевірені запчастини для автомобілів Jaguar, Land Rover та Range Rover.

   Грамотний підхід до вибору запчастин, професійний ремонт і регулярне технічне обслуговування - це ті фактори, України, забезпечуючи його прохідність, продуктивність та підвищену безпеку.
 

З повагою Клочков Александр 

 

 
 
LAND ROVER
RANGE ROVER
Копія _Jaguar_ (2)
bottom of page